<<

Lotnummer: 5165

Schilderij: officier in zwart uniform, vermoedelijk uit het Russische keizerrijk, circa 1900, niet gesigneerd -in slechte conditie (veel verfverlies aan onderzijde, doek niet op spanning) deuken-, 65 × 54 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 5192

Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994), huis in berglandschap, aquarel op papier, r.o. gesigneerd, 34 × 46 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 5193

Pie Wilhelmus (1926-2003), gezicht op een beregend Hollands straatje met enkele voetgangers, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 × 40 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 5194

Arthur Eland (1884-1948), 'Maneschijn Tenggergebergte', olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 × 70,5 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 5219

Hollandse School: bloemstilleven, aquarel op papier, niet gesigneerd, met verso een tweede werk, eind 20e eeuw, 34 × 51 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 5220

Hollandse School: landschap met water, olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd Brilman, 35 × 50 cm

Richtprijs: € 70-90

Lotnummer: 5221

Engelse School: stadsgezicht, aquarel, r.o. gesigneerd Terry Longhurst, 38,5 × 54,5 cm

Richtprijs: € 30-50

Lotnummer: 5241

Schilderij: wulpse jonge vrouw, olieverf op doek, r.o. gesigneerd Abdulah, 81 × 70 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 5273

Piet Warffemius (1956), compositie met groene vierkanten, gemengde techniek op papier, l.o. gesigneerd en r.o. gedateerd '87, 50 × 90 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 5276

Anco Wigboldus (1900-1983), Marekerk te Leiden, aquarel en gouache op papier, verso gesigneerd en gedateerd 1932, 69 × 48 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 5277

Lex Goes (1953), portret: liggende vrouw, olieverf op schilderskarton, verso gesigneerd met sticker -barst in het glas-, 21,5 × 17,5 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 5330

Anton Lourens (1938-2007), zeilschepen op woelig water, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 × 90 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 5331

Theodoor Goedvriend (1879-1969), stilleven met mandarijn en sinaasappel, olieverf op schilderskarton, r.o. gesigneerd -craquelé-, 47,5 × 37,5 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 5342

Martin Lenterman (1910-?), de boswandeling, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70 × 90 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 5343

Frans Baaijens (1896-1970), beukenlaan in de herfst, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -kleine restauratie linksboven-, 60 × 80 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 5352

Hollandse School: moeder met zuigeling in interieur, olieverf op doek, l.o. gesigneerd Pieters fec., maar waarschijnlijk niet van de hand van Evert Pieters (1856-1932), 40 × 30 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5353

Hollandse School: melkende boer, houtskooltekening, niet gesigneerd, begin 20e eeuw, 22 × 15 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 5354

Hollandse School: figuren bij watermolen, aquarel, gemonogrammeerd J.V. en gedateerd 1806, 17,3 × 22,8

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 5355

Mogelijk Hermanus Willem Koekkoek (1867-1929), landschap met figuren, inkttekening op papier, niet gesigneerd maar met brieffragment: 'Souvenir, voor den wel... ... Heer. Docter de Ranitz als een gering bewijs mijner erkentelijkheid voor de zorgvuldige behandeling gedurende een zware ziekte, van zijn dankbare patiënt, H.W. Koekkoek', 16 × 24 cm

Hamerprijs: € 140

Lotnummer: 5356

Joub Wiertz (1893-1966), boerenhoeve, pastel en krijt, l.o. gesigneerd -verbruind- 17,5 × 25 cm

Richtprijs: € 40-60

Lotnummer: 5357

Hollandse School: Volendammer, olieverf op doek, r.o. gesigneerd Melcher, 38,5 × 28,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 5359

Emil Axmacher (20e eeuw), de hooioogst, pendanten, olieverf op board, l.o. gesigneerd, 37 × 48 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 5360

Hollandse School: twee bloemstillevens, olieverf op paneel, beide ongesigneerd maar met verso label die het werk toeschrijft aan S.J. de Jonge - Wagner, 1984, 22 × 17 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 5361

Petrus Johannes Laurentius 'Pieter' Derksen (1945- 2019), boerderij, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en l.o. gedateerd '73, 20 × 33 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 5362

Jaap de Ruig (1909-1992), 'De Eem', Zuiderend', olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 × 40 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 5363

Hollandse School: korenschoven, olieverf op board, r.o. onduidelijk gesigneerd, 35 × 25,5 cm

Richtprijs: € 50-70

Lotnummer: 5364

Chris J.Th. Schut (1912-2000), Polders met de torens van Rotterdam in het verschiet, potloodtekening, r.o. gesigneerd en gedateerd 27 april 1961, 20,5 × 28 cm

Richtprijs: € 50-70

Lotnummer: 5366

Gerard Cox (1864-1931), schaapsherder met kudde op de heide, pastel, r.o. gesigneerd, 66 × 98 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 5371

George Hering (1884-1936), Volendammer, olieverf op doek, r.b. gesigneerd, 59 × 49 cm

Hamerprijs: € 375

Lotnummer: 5372

German Grobe (1857-1938), aardappelschillende vrouw bij huis, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 31,5 × 33,5 cm

Hamerprijs: € 210

Lotnummer: 5373

Hollandse School: wachten op de terugkeer, olieverf op board, naar Blommers, r.o. gesigneerd J. Blommers, 31,5 × 21,5 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 5375

Hollandse School: landschap met huisje aan het water, olieverf op doek, niet gesigneerd, 20e eeuw, 60 × 80 cm

Richtprijs: € 40-60

Lotnummer: 5376

Jos (Joseph) De Swerts (1890-1939), stilleven met fruit, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '29 -craquelé, verdoekt-, 54,5 × 76 cm

Hamerprijs: € 230

Lotnummer: 5378

Roland Larij (1855-1932), portret van een man met baard en muts op, olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd, 46 × 35 cm

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 5379

Johannes Leonardus Kleintjes (1872-1955), schrijvende vrouw aan tafel, olieverf op triplex, r.o. gesigneerd -verf op plekken dun-, 42,5 × 51 cm

Hamerprijs: € 425

Lotnummer: 5380

Hollandse School: Zeeuws interieur, olieverf op doek, r.o. gesigneerd EJA Oosterman, circa 1900 -gedoubleerd-, 45 × 65 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 5387

Jan Holtrop (1917-1995), 'Wilgen aan de Eem', olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 43 × 57,5 cm

Hamerprijs: € 400

Lotnummer: 5388

Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968), 'Plas te Kortenhoef', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 1944, 40,5 × 60,5 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 5389

Schilderij: vrachtwagen op de akkers, olieverf op doek, r.o. gesigneerd Simonis en gedateerd '47, 50 × 60,5 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5392

Jaap de Ruig (1909-1992), 'Een winteravond, jaagpad langs de Eem', olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 × 60 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 5416

Hollandse School: ijsgezicht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd H. de Hoog en gedateerd 2007, 60 × 90 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 5417

Hollandse School: wintergezicht, olieverf op doek, l.o. gesigneerd H. de Hoog en gedateerd 2001, 70,5 × 60 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 5419

Willem de Zwart (1862-1931), Werken in de schuur, aquarel, l.o. gesigneerd, 34,5 × 24,5 cm

Hamerprijs: € 140

Lotnummer: 5439

Twee tekeningen: Edgard Farasijn (1858-1938), boerenvrouw, zwartkrijt tekening, r.o. gesigneerd, 23 × 17 cm, en Louise Ibels (1891-1965), een figuur, gewassen inkttekening, r.o. gesigneerd, met opdracht aan de Nederlandse kunstenaar Kees van Urk, 26,5 × 17 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 5461

Grada Bouman (1929-2019), stilleven met stolp, aquarel, r.o. gesigneerd, 54 × 38,5 cm

Richtprijs: € 50-70

Lotnummer: 5465

Abstract schilderijtje, email op metaal, jaren '60, 14 × 18 cm

Hamerprijs: € 210

Lotnummer: 5497

Petrus van Gils (1879-1953), zeven schilderijen: scènes van in en rond het huis, zes marouflages en een krijttekening, afmetingen krijttekening 18 × 23,5 cm

Richtprijs: € 80-100

<<